Galerie Obrazy v aukci

12 položek celkem
Istanbul II
Istanbul - PRODÁNO
Momentálně nedostupné
Kód: 327

Obraz byl prodán v aukci v Galerii Obrazy v aukci, Korunní 75, Praha 3

0 Kč
Krajina pod Blaníkem
Krajina pod Blaníkem - PRODÁNO
Momentálně nedostupné
Kód: 315

Obraz byl prodán v  dražbě v galerii Obrazy v aukci, Korunní 75, Praha 3

0 Kč
IMG A 001
Loďky u Karlova mostu PRODÁNO
Momentálně nedostupné
Kód: 468

Originál akvarel / kombinovaná technika v paspartě, skle a orámce.. Signováno. Obraz byl prodán v aukci v galerii Obrazy v aukci.

0 Kč
Nádvoří Pražského hradu
Nádvoří Pražského hradu PRODÁNO
Momentálně nedostupné
Kód: 540

Lavírovaná kresba v paspartě, skle a rámu. Signováno. Obraz byl prodán v aukci  v galerii Obrazy v aukci.

0 Kč
Petřínské sady
Petřínské sady
na dotaz (1 ks)
Kód: 522

1 600 Kč
Detail
Pražské nábřeží, 74x32,81x50 cm, 3 850.
Pražské nábřeží PRODÁNO
Momentálně nedostupné
Kód: 447

0 Kč
Nahoru
Další produkty

Nabídka obrazů Jana B. Melichara v aukční společnosti Obrazy v aukci s.r.o. Historie této aukční síně sahá do roku 1992, kdy vznikla první galerie na Loretánském náměstí na Hradčanech.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení